Stavební firma JASTAV z Jičína

Stavební firma JASTAV, s. r.o. Jičín byla založena v březnu 1991 panem Miroslavem Jakubcem.
Od svého založení klademe velký důraz na korektní jednání s cílem maximálně uspokojit požadavky zákazníků a samozřejmě také na vysokou kvalitu prováděných prací, která je v tomto oboru klíčová.
I proto úspěšně působíme na stavebním trhu již řadu let, a to v rámci celé České republiky.

S partnery jednáme vždy korektně a domluvené platí
Máme kvalifikované zaměstnance a spolehlivé partnery

Pro stavební firmu jsou nejdůležitější zkušení pracovníci

Naše stavební firma je úspěšná také proto, že zaměstnáváme zkušené pracovníky přípravy výroby a stavební techniky, kteří jsou zárukou kvalitního projektového řízení stavby. Disponujeme vlastními kvalitními zaměstnanci a moderním strojním vybavením a nářadím.

V současné době zaměstnáváme okolo 60 zaměstnanců na HPP na dobu neurčitou. Všichni pracovníci společnosti jsou pravidelně školeni v dodržování bezpečnostních a požárních předpisů.

Dodržujeme termíny, cenu i kvalitu

Stavební firma JASTAV, s. r.o. Jičín také spolupracuje s řadou kvalitních vyzkoušených dodavatelů, kteří jsou nezbytní pro komplexní zajištění realizace zakázek. Díky dlouhodobým dobrým vztahům s dodavateli a kvalitním vlastním zaměstnancům je společnost schopna zrealizovat zakázky v požadovaném termínu, požadované kvalitě a DOMLUVENÉ CENĚ, při dodržení všech norem a bezpečnostních předpisů.